Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Dyskusja] Minecraft- co byście zmienili, dodali?


HektoQG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

w tym temacie napiszcie:

Co byście dosali do minecraft'a

Co byście zmienili

I Tym podobne.

 

To może ja zacznę : D

Na pustyniach piramidy z np. labiryntem>nagrodą

W nocy wilk staje się wilkołakiem atakuje

Inny wygląd gliny :P.

 

Uwaga każdy spam raportuję!

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem powinni dodać nowe czynności do naszego "ludzika"

Powinni zmienić grawitacje klocków

Też jestem za zmienieniem koloru gliny.

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano

Tak ja ktoś up, coś na wzór aether moda.

Więcej roślin uprawnych możliwości farmienia itp.

 

Tapety, które można samemu malować w różne wzorki, elementy dekoracji czyli półki, krzesła, stoły... i oczywiście interakcja do tych przedmiotów; coś więcej z życia codziennego

 

 

@i jeszcze przydała by się regulacja co do ilości generowanych surowców, struktur, bo dla niektórych jest ich za mało, a dla niektórych za dużo, i przydała by się taka opcja przy generowaniu świata.

 

I nowe surowce: miedź, srebro, i inne takie metale.

Opublikowano

Chciałbym wprowadzenia Mo' Creature na stałe do gry. Oraz krzeseł i możliwości siadania przez naszego kwadratowego ludzika ;]

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Opublikowano

Ja bym dodał tak.

 

Zwierzęta do oswajania -koty,psy,Konie

Jelenie,sarny,króliki takie różne zwierzęta typowe dla lasu ;D

Dodanie więcej roślin uprawnych.

Jakiś rower :D

sygna max 800 x200.

zmniejsza ja. jest w o mnie

Opublikowano

-Rozbudowany podwodny świat. Jakieś rafy koralowe czy cuś

-Potrawa z dyni. Bo co z tego że możemy hodować dynie jak ma tak malo zastosowan

-Jedzenie które by ładowało od razu hp, bez konieczności uzupełnienia głodu

Opublikowano

Ja bym chciał jak wszyscy więcej roślin stoł stoliki ( w fancy pack są fajne itemki ale mod jest narazie tylko na 1.7.3 )

i bym chciał np plecak że jak się gdzieś wybieram to mogę jeszcze itemki do plecaka dołożyć ;)

sasawf.png



Opublikowano

Ja bym go troche bardziej odlagował, dostosował do słabszych komputerów :D i w ogóle to nie pisałbym tego w javie :D To rozwiązałoby chyba wszystkie problemy typu "lagi, lagi lagi"

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

ja chciał bym ognisko w nocy które daje światło smażenie jedzonka i odstraszanie potworów :D :D i regeneracje hp 1 serduszko :D

i żółwie które można oswoić i na nich pływać szybko i isć po woli :D marzenie :(

Opublikowano

Ja bym chciał żeby naprawili po 1 buga z kolejką że zamiast lecieć to spada 3 klocki dalej a na multi leci moze nawet 20.

 

Mogli by dodać:

 

-Spadochron xD

-Nowe Drzewa jak w modzie Premium Wood

-Lepszą fizyke wody, żeby można było wypompowywać,

-Wodospady tak na 6 krater odległośći (jak są to prosze ssa, albo seeda)

 

- HEROBRINE!!!

Do dziś nie mogę uwierzyć, że stworzyłem konto z takim nickiem ;x

Opublikowano

Moim zdaniem powinni dodać:

- Składany statek na więcej niż jedną osobę.

- Skille - typu większa ilość życia, więcej obrażeń.

- Pory roku, w zimę pada śnieg, w jesień liście spadają na ziemie.

- Wiszące jabłka na gałęziach ( ogólnie bardziej rozbudowane drzewa )

- Nowe klocki brick'a.

- Silverfish'e spotykane na powierzchni, rzadziej, bo zjada drewno.

- Kilka nowych potworów.

- Bosy

- Królestwa danych potworów ( na końcu skrzynia z cennymi item'ami + boss ).

- Ludzi

- Wybranie zużycia Ram.

- Pasek do wybierania ilości występowania surowców, biomów, wody, lawy, zamków, kopalni itd.

- Usunąc: przyciemnianie przez Adminblock.

579571423327107377857.png


Opublikowano

jak ktos napisal to sory ale nie chce mi sie all czytac :P

zeby dalo sie jesc przy stoliku a jak jesz przy stoliku to dostajesz np 1 serce wiecej

GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X CPU: Intel Core i5-6600K Mobo: Asus Z170 PRO GAMING RAM: Corsair Vengeance LED, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL15 PSU: Corsair RM550X Cooler: be quiet! Dark Rock 3 Case: PHANTEKS Eclipse P400S SSD: Samsung 840 EVO 250GB HDD: Western Digital Red 3TB Audio card: Creative Sound Blaster ZxR 

Monitor: Benq Zowie XL2411 144Hz Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Mouse: SteelSeries Rival 300 Mousepad: SteelSeries QcK+ Headset: HyperX Cloud Black 

Opublikowano

o kurde wyprzedziłeś mnie z tematem, bo też chciałem napisać :P

 

Co bym dodał: Surowce Sól i cukier mowy potwór Wampir i jak wampira by się posypało solą (wiem ze czosnek je zabija) to wtedy by umierali i chleb, że można go pociąć na pół i położyć

Opublikowano

Jeszcze zajebiście by było jak by beta była dłużej np. do 3 a nie do 2.

i żeby dodali kosmos:)i rakietę a rakieta bardzo trudna do zbudowania i trochę skomplikowana :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...